Název společnosti: NOVA-AUTO Leasing, a.s. IČ: 25644688
Zapsána: dne 9.2.1998 Městským soudem v Praze oddíl B, vložka 5196
Sídlo společnosti: Na Pěšině 906/19, Praha 8, Dolní Chabry, 184 00

Sídlo provozovny: 1.máje 3236/103, 703 00 Ostrava Vítkovice
Vedení společnosti: Ing. Radim Děcký (člen představenstva, ředitel společnosti)

Společnost je vlastněna fyzickými osobami s dlouholetými zkušenostmi v oblasti leasingu a má celorepublikovou působnost.
Kromě sídla v Praze má provozovnu v Ostravě a kontaktní pracoviště v Brně. Vedle těchto poboček spolupracuje po celé České republice se smluvními partnery a zprostředkovateli.
Od svého vzniku se firma zaměřuje na leasingové a následně i úvěrové financování mobilní techniky, zejména pak osobních, užitkových a nákladních automobilů a další mobilní techniky (vysokozdvižné vozíky, stavební a silniční stroje, atd.).
NOVA-AUTO Leasing, a.s. tradičně spolupracuje s dodavateli předmětů leasingu (autorizovanými prodejci) všech značek. S ohledem na zavedenost na trhu, kvalitu poskytovaných služeb a nabízenému produktu patří v oblasti dopravní techniky na českém trhu mezi tradiční leasingové společnosti.
Společnost se dále zabývá leasingem strojů a strojírenského zařízení, zejména pak servisního a garážového zařízení a technologických celků. Pro své stálé klienty pak zabezpečuje financování i dalších předmětů a zařízení.
V oblasti poskytování leasingu a úvěru úzce spolupracuje s Českou spořitelnou a.s., resp. s její dceřinou společností sAutoleasing, a.s.

 

Partner:

SunnyCar